[Foorumivälised lingid on külalistele eemaldatud]
Tõlkevigadest anna teada [Foorumisisesed lingid on külalistele eemaldatud] või [Foorumivälised lingid on külalistele eemaldatud] *** phpBB - lokaliseeritud aastast 2008*!
*Erinevate haldajate käe all.
*** E-post: info@phpbbestonia.eu

[Teadaanne] Uuendus phpBB 3.2.4 "Bertis`s stache"

phpBBeesti ja phpBB.com teadaanded. Muudatustest veebilehel, uued versioonid, uudised.

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
root
phpBB Estonia haldaja
Postitusi: 247
Liitunud: 10 Sept 2018, 18:21

[Teadaanne] Uuendus phpBB 3.2.4 "Bertis`s stache"

Postitus Postitas root » 26 Nov 2018, 08:36

Meil on hea meel teatada uuendusest phpBB 3.2.4 "Bertie`s stache". See versioon on 3.2.x hooldusväljaanne, kus parandatud turvaküsimused ja mitmesugused varasemates versioonides tetaatud probleemid.

Parandatud probleemid hõlmavad muu hulgas ühilduvuse probleeme PHP 7.2-ga ja probleeme uute kasutajate kasutajagrupist eemaldamisega rohkem kui üks kord.
Märkimisväärsete muudatuste seas on phpBB poolt saadetud e-kirjade lisamine nimekirja-katkestamise päist ja võime parooli lähtestada ilma kasutajanime sisestamata.

Muudatuste täielik nimekiri on saadaval docs kausta muudatuste failis. Selle leiate wiki-st aadressil [Foorumivälised lingid on külalistele eemaldatud] ja nimekirjast kõigist meie poolt tuvastatud probleemidest lingilt [Foorumivälised lingid on külalistele eemaldatud]

Pakette saab alla laadida meie [Foorumivälised lingid on külalistele eemaldatud].


Artikkel: [Foorumivälised lingid on külalistele eemaldatud]


-phpBB Estonia
[Foorumisisesed lingid on külalistele eemaldatud] | Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Vasta